Wsparcie prawne dla każdego przedsiębiorcy

Nasze biuro współpracuje z kancelarią Prawną .

Dzięki wzajemnej współpracy pomiędzy biurek Księgowym Koksztys , a Kancelarią prawa Gospodarczego Koksztys oraz Spółką Adwokatów jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie prawne dla Każdego obsługiwanego podmiotu gospodarczego w różnym zakresie .

Począwszy do Prawa Gospodarczego po skomplikowane sprawy windykacyjne lub postępowanie przed Sądem np.o odzyskanie sowich należności od nierzetelnego Kontrahenta .

 

Wsparcie Prawne na różnych poziomach .

Wsparcie Prawne deklarowane przez naszych Partnerów obejmuje różne czynności począwszy od wezwania do zapłaty , negocjacji z dłużnikiem  po wytoczenie sprawy przed Sądem oraz  poprowadzenie  przedmiotowego sporu  do Końca .

Dzięki Wspólpracy z Największa kancelarią windykacji na Dolnym Śląsku nasz Partner jest w stanie przeprowadzić rzetelny i skuteczny proces odzyskiwania Państwa należności .

Każdy klient podpisujący umowę na takie usługi otrzymuje PAKIET usług miesięcznych , w  których zawarte są porady , dyskusje , pisma do dłużników oraz rozpoczęcie postępowania .

Zapraszamy do podjęcia współpracy .

2 komentarze

 1. Moja sprawa zaczęła się w biurze Koksztys ( biuro księgowe ) . bez szukania i zbędnych formalności przekierowali mnie do prawnika ( adwokat ) , który poprowadził moją sprawę . Wszystkie dokumenty na szczęście konsultowali między sobą bo ja nie dała bym rady wszystkiego wytrzymać i zredagować sprawy . Po dlugim oczekiwaniu na wynik okazało się ,ze jest możliwość ścigania dłużnika ia tak sie stało .
  polecam bo warto . Nie zwlekajcie z tym sprawy kierujcie od razu tam gdzie trzeba .
  Pozdrawiam Mrzena

  • Tomasz Tomalak
   Tomasz Tomalak

   Otrzymałem Wsparcie prawne , z którego jestem bardzo zadowolony .
   Nie dość ,że sprawa została skierowana do odpowiedniego działu kancelarii Prawa gospodarczego
   to jeszcze na pierwszym etapie nic nie zapłaciłem .
   Potem zostałem z dokumentami do windykacji mojego dłużnika przeniesiony do kancelarii i otrzymałem indywidualnego konsultanta do sprawy .
   Brawo !!
   Sprawa w toku ale samo załatwienie prawnika to już sukces i powód do pochwały dla biura .

Comments are closed.