Wsparcie prawne dla każdego przedsiębiorcy

różne poziomy wsparcia

Wsparcie Prawne deklarowane przez naszych Partnerów obejmuje różne czynności począwszy od wezwania do zapłaty , negocjacji z dłużnikiem  po wytoczenie sprawy przed Sądem oraz  poprowadzenie  przedmiotowego sporu  do Końca .

ponad 15 lad doświadczenia

Dzięki Wspólpracy z Największa Kancelarią windykacji na Dolnym Śląsku nasz Partner jest w stanie przeprowadzić rzetelny i skuteczny proces odzyskiwania Państwa należności , a współpraca ze spółką Adwokacką przynosi wymierne korzyści naszym Klientom .

dedykowane wsparcie dla każdego

Każdy klient podpisujący umowę na takie usługi otrzymuje PAKIET usług miesięcznych , w  których zawarte są porady , dyskusje , pisma do dłużników oraz rozpoczęcie postępowania . Usługi są dopasowane dla Każdego .

Nasze biuro współpracuje z kancelarią Prawną .

Dzięki wzajemnej współpracy pomiędzy biurek Księgowym Koksztys , a Kancelarią prawa Gospodarczego Koksztys oraz Spółką Adwokatów jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie prawne dla Każdego obsługiwanego podmiotu gospodarczego w różnym zakresie .

Począwszy do Prawa Gospodarczego po skomplikowane sprawy windykacyjne lub postępowanie przed Sądem np.o odzyskanie sowich należności od nierzetelnego Kontrahenta .

 

 

Wsparcie Prawne

Współpraca kancelarii prawnej

Kancelaria Prawa Gospodarczego Koksztys

Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra


Certyfikaty

Nasi Partnerzy – Kancelarie Prawne oraz Radcy Prawni czy Adwokaci posiadają stosowne uprawnienia lub certyfikaty do prowadzenia działalności i udzielania porad w ramach świadczonych usług dodatkowych .


Zapraszamy do podjęcia współpracy . Zadzwoń do Nas .

71 311-28-13


Twoje pierwsze pytanie zawsze jest darmowe

założycielka firmy
Marzena Kuła
CS Manager at Instructor
Moja sprawa zaczęła się w biurze Koksztys ( biuro księgowe ) . bez szukania i zbędnych formalności przekierowali mnie do prawnika ( adwokat ) , który poprowadził moją sprawę . Wszystkie dokumenty na szczęście konsultowali między sobą bo ja nie dała bym rady wszystkiego wytrzymać i zredagować sprawy . Po dlugim oczekiwaniu na wynik okazało się ,ze jest możliwość ścigania dłużnika ia tak sie stało .
polecam bo warto . Nie zwlekajcie z tym sprawy kierujcie od razu tam gdzie trzeba .
Pozdrawiam Mrzena
Tomasz Tomalak
Professiona
Otrzymałem Wsparcie prawne , z którego jestem bardzo zadowolony .
Nie dość ,że sprawa została skierowana do odpowiedniego działu kancelarii Prawa gospodarczego to jeszcze na pierwszym etapie nic nie zapłaciłem .
Potem zostałem z dokumentami do windykacji mojego dłużnika przeniesiony do kancelarii i otrzymałem indywidualnego konsultanta do sprawy .
Brawo !! Sprawa w toku ale samo załatwienie prawnika to już sukces i powód do pochwały dla biura .
Ariela Nowacka
Web Application Developer
Jesteśmy zadowolenie z dotychczasowej obsługi . Przejrzysta jasna umowa .
żadnych komplikacji . co ponad maiarę można się dogadać POLECAM